Loading...

BİZ KİMİZ?

BİRAZ DA BİZDEN KONUŞALIM

ADMEN CREATIVE SOLUTIONS

Geleneksel pazarlama anlayışını yaratıcılığa entegre eden ajans.
Doğru kullanılan yaratıcılık, daha fazla satışı daha az harcamayla sağlamalıdır. Doğru kullanılan yaratıcılık, söylediğinizi yavanlıktan kurtaracak; onu daha geçerli, daha inandırıcı, daha ikna edici kılacaktır.

 

 

BILL BERNBACH

 

Reklam ve tasarım eğitimi aldıktan sonra Bursa’daki reklam ajanslarında çalışmaya başlayan, müşterilerin “İstanbul Ajansları”nı öve öve bitirememeleri üzerine, neyimiz eksikmiş diyerek İstanbul’da çalışmaya başlayan, bir bakıp çıkacakken dört yıldan fazla kalıp tecrübe ve vizyonunu geliştiren, bu sayede müşterilere hak vererek, Bursa’nın gelişimi hiç durmayan, dünün küçük esnafı, bugünün sanayicisini taşıyacak vizyonda bir ajansın eksikliğini derinden hissederek, durumu memleketine yakıştıramayan Berk Üzen’in kurduğu reklam ajansıyız…
9293 Fİncan Kahve
42145 Gönderilen Mail
1356 Toplantı
123 Mutlu Müşteri

Neden Admen?

ÇÜNKÜ DEĞİŞİM BİZİM HAYAT ENERJİMİZ.
AŞK İLE YAPARIZ

İlk günkü heyecanımız hiçbir zaman kaybolmaz, çünkü işimiz aşkımız.

YILDIZ SİZSİNİZ

Müşterilerimize karşı yüzde yüz açık olmayı ve beraber çalışmayı tercih ederiz

ZAFERE ULAŞIN

Sonuç odaklı iletişim ve tasarım ile, sizi zafere ulaştırırız.

SİSTEM BİRAZ FARKLI

Alışılageldik şablon veya sistemlerimiz yok. Bizim için her iş yeni bir başlangıç.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Admen’de sözler hep tutulur. Ne kadar fazla mesai ve acıya mal olursa olsun.

İŞİN İÇİNDEYİZ

Masa başı iş yapmaktansa sahada olmayı, tüketiciyi derinden hissetmeyi tercih ederiz.

Takımımızla tanışın

Yaratıcı, enerjİk ve profesyonel.
Team Member

Berk ÜZEN

Anadolu Üniversitesi mezunu, Apple tutkunu, motorsporları hastası. Bir adaya düşse yanına alacağı üç şey macbook, iphone, şarj aleti.

Berk ÜZEN

Creative Director
Team Member

EBRU SARAL KARTAL

Kendisinin güzel sanatlar bölümü mezunu olduğunu söylememize gerek yok sanırım! Okur, yazar, çizer, hayal eder. Parlak bir fikri olduğunda; benim (de) aklıma nasıl gelmedi dedirtip fesatlansa da, çok müşteri dostudur.

EBRU SARAL KARTAL

GRAFİK TASARIMCI
Team Member

SEYFETTİN ÇAM

"Code Breaker" kodadlı Seyfettin aramıza Bursa'dan katılıyor. Şu an içinde gezmiş bulunduğunuz bu web sitesini ve tüm web projelermizi yazılımsal olarak o tamamlıyor....

SEYFETTİN ÇAM

Yazılım Mühendisi
Team Member

Otto Üzen

Berk beyin biricik oğlu, Admen'in güvenlik gücü. Kargocu, paket servisçi ve sucular o gün paçayı kurtardıysalar kendilerini çok şansılı sayarlar. Mama ve parkta oyun onun olmazsa olmazları. Ha bu arada o bir Instagram fenomeni!

Otto Üzen

Ofis Boi
Admen'de arkadaşlık ve samimiyet işin önüne geçse de, işini zamanında ve en titiz şekilde yapan Bursa'daki tek ajans Not: NBA'de çok iyi değiller ama PES'te çok iddialılar.
Onur ÇAYLAK
BERKON SİGORTA - GENEL MÜDÜR
Haksan olarak profesyonel bir sunuma ihtiyacımız vardı. Aslında tam olarak da ne istediğimizi bilmiyorduk! Admen ekibi ile sesli paylaştık. Kısa sürede ortaya çıkan iş, Haksan'ın bundan sonraki sloganıda oldu. " Kauçuktan fazlası" Admen'e teşekkürler.
TEVFİK EZİK
HAKSAN - GENEL MÜDÜR
İlk olarak web sitemizin yenilenmesi sürecinde birlikte çalışmaya başladığımız Admen ekibi eğlenceli, yaratıcı, sürekli gelişen ve geliştiren profesyonel bir ekip. Alanında ses getiren çalışmalar yapmaya devam edeceğine inandığımız Admen, Ünver Group ailesinin en yakın çözüm ortaklarından biri oldu.
DİLARA KORGAVUŞ
ÜNVER GROUP - Proje & Maalİyetlendİrme Sorumlusu
Firmanız için her zaman destekçi bir çözüm ortağı arıyor iseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Taleplerimizi anlayarak yeniliklere açık olan vizyonu ile bizi her zaman doğru yönlendirdi. Genç ve yaratıcı kadrosu ile her zaman yanımızda oldukları için çok şanslıyız.
İlkem GÜNER
BURSA FOR SALE - CEO
2015 yılından bu yana Admen'in profesyonel ekibi ile çalışıyoruz. O zamanlar küçük bir kalıcı makyaj stüdyosu idik, doğru yönetilen kampanyalar ve reklamlar ile bugün Bursa ve İstanbul'da şubesi olan bir güzellik merkeziyiz. Admen'in başarımızda ki payını hiç bir zaman göz ardı edemeyiz. Teşekkürler.
SİNAN YILMAZ
MAKE UP SİNAN - FOUNDER