Loading...

Neler Yaparız ?

PEKİ ADMEN NELER YAPAR?

ADMEN CREATIVE SOLUTIONS

Geleneksel pazarlama anlayışını yaratıcılığa entegre eden ajans.
01

DİNLE

İletişim sürecine size dinleyerek başlarız. Beklentileriniz bu sürecin ana konusu olacaktır.

02

DÜŞÜN

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirler ve size bir yol haritası oluştururuz.

03

YARAT

İşin en civcivli kısmı ise budur, beklentileriniz, yaratıcılık ile buluşur ve sonuca ulaşır.

Features Image
KURUMSAL KİMLİK

Milyonlarca insanı düşünün. Her birinin tipi, konuşma şekli, el hareketleri, mimikleri, giyim tarzı, kullandığı parfüm, saç şekli birbirinden farklıdır. Herkes kendi tarzını yansıtır. Peki ya kurumsal kimlik nelerden oluşur? Logo, slogan, kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, cd, muhasebe dökümanları, şirket giyim kuralları, takvim, promosyon malzemeleri vb.

KREATİF

Paranız var ama giyinmeyi bilmiyorsunuz. Bunu tek açıklayan cümle bizce budur. Dünyanın en harika logosuna sahip olsanız da, kataloğunuz, ilan çalışmalarınız ya da insetleriniz kurumsal bütünlülüğü yansıtmıyorsa, ortada eksik birşeyler var demektir. Size kreatif ekibimiz ile katalog, broşür, insert, açıkhava reklamları ve basın ilanı tasarımların da destek sunabilir.

Features Image
Features Image
SOSYAL MEDYA

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest veya Foursquare kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.
2006’dan itibaren 10 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

WEB TASARIM

Kurumsallığın olmazsa olmazı web sitesi tasarımlarımızı farkımız ile yapıyor, alt yapısını tutku ile kodluyoruz. Asıl önemli olan bunların hepsini kendi ekibimiz ile yapıyoruz ve bir çözüm ortağına ihtiyaç duymuyoruz. Size bu alanda kurumsal web sitesi tasarımı, yazılım ve mobil uygulama ile destek verebiliriz.

Features Image
Features Image
STÜDYO

İyi bir reklam fotoğrafı, doğru ve kaliteli ekipmanların yanında, yeterli teknik bilgi ve tecrübe ile fotoğrafçının kalbini ve gözünü aynı hizaya getirerek ulaşabileceği uğraşlı bir sürecin sonucudur. Ve size bu süreci kendi stüdyomuzda sunuyoruz.

MÜHENDİSLİK - DANIŞMANLIK
Burada Apex Engİneerİng devreye gİrİyor.

Mühendislik kavramına sosyal yaklaşarak çalışıyoruz. Sanayideki insan ve makine ilişkilerinde ergonomik tasarımlarla çözüm oluşturuyor, farklı yaklaşımlarımızı ortaya koyuyoruz. Endüstriyel alanda tasarım / geliştirme / uygulama; Proje kısmında ise tasarım / danışmanlık / yürütme işlerini yapıyoruz.

Avrupa Birliği Destekleri, Ar-Ge destekleri, Kosgeb desteklerini sizin için araştırıyor, size en uygun destek sürecinde proje danışmanınız oluyoruz.

Features Image